MULTITOOLE

 • Multitool GANZO G104 + bity

  Producent: GANZO

  Multitool GANZO G104 + bity

  Multitool Ganzo G104 to wytrzymały sprzęt z mnóstwem niezbędnych narzędzi. Rękojeść posiada specjalne otwory, aby zmniejszyć wagę i przyspieszyć wzrokową lokalizację ukrytych w nej urządzeń. Wykonana została z wytrzymałego aluminium, a ostrza ze stali 440C.

  54,00 zł

  przechowalnia

 • Multitool GANZO G104-S + etui

  Producent: GANZO

  Multitool GANZO G104-S + etui

  Multitool Ganzo GS104-S ma w sobie wszystko co niezbędne jeżeli chodzi o narzędzie typu EDC. Warto dodać że jest niezwykle lekki, a dzięki kompaktowym rozmiarom zmieści się w kieszeni. Na uwagę zasługuje umieszczenie wszystkich urządzeń na zewnętrznych stronach rękojeści, co znacznie ułatwia i przyspiesza dostęp, bez potrzeby otwierania całego multitoola.

  28,00 zł

  przechowalnia

 • Multitool GANZO G109 + etui do paska

  Producent: GANZO

  Multitool GANZO G109 + etui do paska

  Multitool Ganzo G109 to wytrzymały multitool z mnóstwem niezbędnych narzędzi przydatnych każdego dnia. Wygodnie profilowana rękojeść posiada interesujący wygląd i spełnia funkcje ochrony dla schowanych w niej narzędzi.

  51,00 zł

  przechowalnia

 • Multitool Ganzo G201-H + bity PROMOCJA

  Producent: GANZO

  Multitool Ganzo G201-H + bity PROMOCJA

  Ganzo G201-H to pełen zestaw narzędzi, które dzięki dołączonej do zestawu funkcjonalnej pochewce możemy mieć w każdej wymagającej sytuacji zawsze przy sobie. Na uwagę zasługuje umieszczenie wszystkich urządzeń na zewnętrznych stronach rękojeści, co znacznie ułatwia i przyspiesza dostęp, bez potrzeby otwierania całego multitoola.

  64,00 zł

  przechowalnia

 • Multitool Leatherman Juice CS4 granitowy

  Producent: LEATHERMAN

  Multitool Leatherman Juice CS4 granitowy

  Multitool Leatherman Juice CS4 to poręczne narzędzie o 15 funkcjach, przydatnych w mieście oraz podczas wycieczki w teren.

  299,00 zł

  Dostępność: Towar chwilowo niedostępnyprzechowalnia

 • Multitool Leatherman Rebar BOX

  Producent: LEATHERMAN

  Multitool Leatherman Rebar BOX

  Atrakcyjna alternatywa dla modelu Wave, jeśli priorytetem jest funkcjonalność, prostota i wytrzymałość. Świetny stosunek jakości do ceny! Doskonały wybór na multitool ogólno wojskowy oraz dla innych służb mundurowych.

  229,00 zł

  przechowalnia

 • Multitool Leatherman Sidekick

  Producent: LEATHERMAN

  Multitool Leatherman Sidekick

  Najnowszy model amerykańskiego producenta narzędzi wielofunkcyjnych ze stanu Oregon: Sidekick, mający zastąpić jedne z najbardziej popularnych multitooli Leathermana - modele Kick&Fuse. Wyjątkowo atrakcyjny stosunek użyteczności i jakości wykończenia do ceny!

  199,99 zł

  przechowalnia

 • Multitool LEATHERMAN SKELETOOL

  Producent: LEATHERMAN

  Multitool LEATHERMAN SKELETOOL

  Jeden z najnowszych modeli renomowanej firmy Leatherman charakteryzujący się lekką, zwartą konstrukcją oraz karabinkowym zapięciem umożliwiającym pewne i wygodne noszenie toola bez konieczności przypinania kabury. Prócz karabinka Skeleletool wyposażono w demontowany, sprężysty klips umożliwiający przypięcie złożonego toola do paska lub o krawędź kieszeni.

  239,00 zł

  przechowalnia

 • Multitool LEATHERMAN WINGMAN

  Producent: LEATHERMAN

  Multitool LEATHERMAN WINGMAN

  Najnowszy model renomowanej amerykańskiej firmy Leatherman - Wingman mający zastąpić jedne z najbardziej popularnych multitooli Leathermana - modele Kick&Fuse. Atrakcyjna cena i elegancki wygląd czynią z niego znakomity pomysł na prezent.

  179,00 zł

  Dostępność: Towar chwilowo niedostępnyprzechowalnia

 • Multitoole Gerber Evo

  Producent: GERBER

  Multitoole Gerber Evo

  Funkcjonalne narzędzie typu EDC - przydatne każdego dnia. Tak w skrócie możemy opisać multitool EVO firmy Gerber. Narzędzie charakteryzuje się interesującym wyglądem, a także wysokim poziomem ergonomii co ma istotne znacznie podczas operowania multitoolem. Dodatkowo zastosowanie systemu opatentowanych blokad zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.

  358,00 zł

  Dostępność: Towar chwilowo niedostępnyprzechowalnia

 • Narzędzie wielofunkcyjne multitool Ganzo 2019S

  Producent: GANZO

  Narzędzie wielofunkcyjne multitool Ganzo 2019S

  Kompaktowe i lekkie narzędzie wielofunkcyjne, które zawsze może być pod ręką. Model Ganzo 2019S wykonany został ze stali nierdzewnej oraz stopu aluminium.

  28,00 zł

  przechowalnia